33 поради щодо навчання електробезпеки для дітей
Зміст
- Небезпека електрики для дітей:
- Поради щодо електричної безпеки для дітей:
- Правила електробезпеки для дітей:
- Навчання дітей про електробезпеку:
- 1. Поговоріть зі своїми дітьми про те, як працює електрика:
- 2. Навчіть дітей, що вода робить електрику більш небезпечною:
- 3. Слідкуйте за перевантаженнями:
- 4. Провести сімейну зустріч:
- Інші правила електробезпеки для дітей:
Ваш світ обертається навколо вашої дитини - ніщо не може описати ту мить радості, коли ви побачили, як він вперше ходив, або коли він обіймається у вас на руках і лягає спати. Звичайно, ви, як мати, хочете бути надзвичайно обережними та конкретними щодо кожного аспекту життя вашого малюка. Так само, як дієта відіграє важливу роль у харчуванні вашої дитини, його безпека має значення.
Ваша дитина, мабуть, почала повзати або ходити, і зараз саме час посилити безпеку навколо вашого будинку та зробити його безпечним для вашого малюка. Існує кілька простих порад щодо навчання електробезпеки для дітей, які важливі для запобігання серйозних травм або смерті.
Небезпека електрики для дітей:
Очевидно, що дітям буде цікаво, і вони можуть не знати про небезпеку електрики. Навчання їх основам електрики та електричної небезпеки може захистити їх від ударів. По-перше, навіть перед тим, як застерегти їх порадами, ви повинні змусити їх зрозуміти такі основи:
- Електрика може спричинити струси, опіки та навіть призвести до смертності.
- Шнури живлення та прилади такі ж небезпечні, як електромережі.
- Електрика може проходити через воду, а також швидко може проходити через ваше тіло, оскільки ваше тіло містить 70% води.
- Електрика намагається потрапити на найпростіший шлях до землі.
Поради щодо електричної безпеки для дітей:
Усі діти, незалежно від їх віку, повинні знати про ризики, пов'язані з електрикою. Ви повинні дати своєму малюкові трохи інформації про те, чого йому слід уникати.
Вдома:
- Переконайтесь, що всі електричні дроти та шнури віддалені від газу чи будь-якого іншого джерела тепла.
- Намагайтеся не вмикати будь-який прилад, а потім залишати його таким, яким він є, у присутності вашої дитини.
- Перед тим, як чистити прилад, вимкніть його з розетки.
- Тримайте дрібні предмети в недоступному для дітей місці - діти, як правило, підключають їх до розеток.
- Накрийте відкриті розетки, які доступні для дітей. Більшість дітей, як правило, встромляють пальці в розетку, що може бути ризиковано.
- Видаліть невикористані розетки.
- Нанесіть скотч на невикористані отвори під заглушку або тримачі шнура.
- Зберігайте електроприлади та пристосування в недоступному для дітей місці.
- Ніколи не тримайте прилад поблизу ванни, раковини або будь-якого іншого джерела води.
На відкритому повітрі:
- Не дозволяйте малюкові підходити поблизу ліній електропередач.
- Переконайтеся, що ваші діти не лазять по деревах, які можуть бути поруч із лініями електропередач, оскільки ці лінії проводять електрику через гілки.
- Струни літаючих повітряних зміїв або заповнені гелієм повітряні кулі можуть виступати в ролі провідників електрики. Слідкуйте за своїми дітьми, коли вони граються з повітряними зміями в шторм або де-небудь навколо електричних кабелів.
- Слідкуйте за огорожами, які можуть пропускати електрику.
- Завжди заохочуйте своїх дітей грати на відкритому майданчику, де немає ліній електропередач
- Якщо ви працюєте в саду з електрообладнанням, як газонокосарка, завжди використовуйте УЗО (пристрій залишкового струму).
- Бажано, щоб ви наглядали за своїми дітьми, коли вони граються за допомогою пульта дистанційного керування або будь-яких інших електричних пристроїв.
- Тримайте своїх дітей подалі від електричних підстанцій та трансформаторів.
- Переконайтеся, що вони висихають, коли виходять з басейну.
- Уникайте використання електричних приладів поблизу басейнів.
- Переконайтесь, що вони подалі від ящиків для комунальних послуг, оскільки вони мають різні електричні з’єднання всередині
- Слідкуйте за електричними лініями, які можуть звисати або перерізатися
- Граючи в м'яч або граючи з домашніми тваринами, переконайтесь, що ваші діти не знаходяться поблизу електричних підстанцій.
- У дорослому віці слідкуйте за електричними лініями при використанні сходів, бензопили або іншого зовнішнього обладнання.
Правила електробезпеки для дітей:
Окрім вищесказаного, ось кілька інших порад, щоб переконатись, що ваша дитина в безпеці вдома, навіть якщо ви перебуваєте не в одній кімнаті.
- Не залишайте увімкнених величезних приладів, таких як пральна машина, посудомийна машина та сушарка, поки ви ними не користуєтесь. Доцільно вимикати будь-які електроприлади, коли вони не використовуються.
- Тримайте всі шнури різних приладів у недоступному для вашої дитини місці.
- Не тримайте електронні предмети (наприклад, фен або мобільний телефон) підключеними до мережі та увімкненими, коли ви знаходитесь не в одній кімнаті - діти, як правило, кладуть ці речі в рот.
- Заглушки заглушок розетки, як правило, ефективні, але не покладайтесь лише на них в цілях безпеки вашої дитини.
- Не тримайте напої з електронних приладів, таких як ігрові приставки, комп’ютери, телевізор, стереосистеми та динаміки.
- Переконайтеся, що ваша дитина ретельно висохла після того, як ви попросите його прийняти ванну, перш ніж він почне бігати, торкаючись всього, що в кімнаті!
- Уникайте засмічення декількох електричних ліній в одному подовжувачі, оскільки перевантаження також може бути небезпечним.
- Тримайте вилку, а не шнур, коли відключаєте щось, щоб не пошкодити шнур.
- Перевірте електричні шнури на наявність таких ознак пошкодження, як зношування та тріщини
- Не затискайте шнури у вікнах / дверях або під меблями
Навчання дітей про електробезпеку:
1. Поговоріть зі своїми дітьми про те, як працює електрика:
- Перевірте лінії електропередач у вашому оточенні та навчіть своїх дітей про те, як енергокомпанія працювала, щоб зробити їх лінії безпечними.
- Попросіть перевірити збиті лінії, від яких вони повинні бути подалі.
- Проведіть свого малюка по дому та розкажіть, як провід проходить через будинок.
- Покажіть їм, як працюють вилки, і вони не повинні вставляти нічого в електричні розетки.
- Торгові точки можуть бути майже непереборними для дітей, отже, закрийте всі невикористані торгові точки пластиковими кришками, щоб вони не діставались до них.
2. Навчіть дітей, що вода робить електрику більш небезпечною:
- Покажіть приклад, що прилад перед очищенням завжди повинен бути відключений від мережі, а будь-який електричний пристрій повинен бути поза джерелом води.
3. Слідкуйте за перевантаженнями:
- Перевантажені схеми небезпечні. Якщо ваші діти підключають багато пристроїв, обов’язково регулярно перевіряйте їх. Хоча сучасні автоматичні вимикачі допомагають, все ще існує ризик виникнення пожежі та іскроутворення при перевантажених ланцюгах.
- Зі старих часів електроенергії було зроблено багато для підвищення його безпеки. Більшість будинків проводяться за допомогою переривників замикання на землю (GFCI), які відключають живлення розетки, яка переривається або замикається, та інші засоби безпеки. Незважаючи на це, обережність все ще потрібна. Насправді в США щороку внаслідок ураження електричним струмом або опіків травмується понад 4000 дітей та вбивається близько 25 дітей віком до 15 років.
4. Провести сімейну зустріч:
- Використовуйте сеанс, щоб навчити безпечної поводження з електрикою. Майте на увазі, що діти будуть використовувати та застосовувати знання по-різному, коли вони ростуть. Вам потрібно переглядати та навчати їх у міру їхнього віку.
- Трохи піклуючись та навчаючи, ви та ваші найменші можете безпечно використовувати електроенергію.
Інші правила електробезпеки для дітей:
- У наші дні існує багато навчальних ігор, які можна використовувати для навчання дітей. За допомогою таких ігор ви можете навчити дітей деяким небезпекам, коли вони поруч з електричними приладами.
- Використовуйте книжки з розповідями та хороші історії, щоб пояснити своєму малюкові про небезпеку, яку може становити електричний прилад, особливо якщо він використовується у відсутності дорослого.
- Також подайте приклад своїй дитині, дотримуючись належної електробезпеки самостійно.
Оскільки ми використовуємо електроенергію щодня, дітям і дорослим може бути легко забути, наскільки це може бути небезпечно. Залишатися в безпеці може бути легко, якщо ви знаєте, як з цим поводитися. Покладіть свої навички детективів безпеки до роботи в будинку та навколо нього, щоб допомогти вашій родині запобігти виникненню електричних пожеж!
Сподіваємось, ця стаття допомогла вам зрозуміти питання електробезпеки вдома для дітей та допоможе вам приймати рішення щодо здоров’я вашої дитини. Якщо у вас є подібні поради щодо електричної безпеки для дітей для наших колег-читачів, поділіться ними у розділі нижче!
Немає коментарів:
Дописати коментар